Ballina Lifestyle Luizi krahë Kiara Ferragnit? Këngëtari poston videon krahas ‘mysafirëve’ të veçantë

Luizi krahë Kiara Ferragnit? Këngëtari poston videon krahas ‘mysafirëve’ të veçantë

17
0

Këngëtari Luiz Ejlli mbetet një nga personazhet më të dashur për publikun.

Fituesi i edicionit të dytë të BBVA përmes një video në “Instagramin” e tij ka prezantuar mysafirët.

Jam këtu me Arben Titon, Kiara Ferragnin, shprehet këngëtari në nota humori teksa prezanton vjehrrin dhe vjehrrën.

Për më tepër ndiqni videon: