Ballina Kronika Peshkopi, një 62-vjeçar i jep fund jetës

Peshkopi, një 62-vjeçar i jep fund jetës

18
0

Një 62-vjeçar i ka dhënë fund jetës në Peshkopi.

Sipas policisë, 62-vjeçari, dyshohet se në kushte të rënda psikologjike ka prerë damarët  e duarve dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të së dielës.

Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e kësaj ngjarjeje të rëndë.