Ballina Lifestyle “Të bien bikinit e vogla’’, Ronela Hajati ekspozon format bombastike

“Të bien bikinit e vogla’’, Ronela Hajati ekspozon format bombastike

14
0

Këngëtarja Ronela Hajati, ka ndezur rrjetet sociale me publikimin e disa fotografi të mrekullueshme.

Këngëtarja ka treguar linjat e saj tërheqëse dhe format mahnitëse nëpërmjet imazheve të reja ku shfaqet tejet seksi.

Ronela, e cila ka fituar zemrat e publikut jo vetëm me talentin e saj në muzikë, por edhe me personalitetin e guximshëm dhe stilin eksperimentues, ka zgjedhur të veshë bikini ‘body’ në fotografitë e fundit.

Këto imazhe, të ndara në profilin e saj në rrjetet sociale, kanë marrë menjëherë vëmendjen e fansave dhe ndjekësve, të cilët nuk kanë ngurruar të lënë komente pozitive dhe të shprehin admirim për fizikun e saj. Ndërkomentët e shumta për këngëtaren kanë rënë në sy ata që I drejtohen këngëtares duke I hënë që bikini e saj janë më të vogla se format e këngëtares.