Ballina Lifestyle Po këndonte në koncert, këngëtares shqiptare i ndodh e papritura me djalin...

Po këndonte në koncert, këngëtares shqiptare i ndodh e papritura me djalin e miliarderit të njohur grek / VIDEO

0
20

Këngëtarja shqiptare, Eleni Foureira është përballur me një incident jo të këndshëm në momentin që po këndontenë një koncert në Greqi.

Teksa ajo po këndonte, djali i miliarderit grek Evangelos Marinakis i është ngjitur në skenë dhe ka nisur ta bezdisë duke ju afruar dhe e ka prekur pa dëshirën e saj.

Këngëtarja përpiqet që të largohet prej tij, por ai vazhdon ta ngacmojë.

Nga pamjet lihet të kuptohet se djali është në gjendje të dehur, por pavarësisht situatës, sigurimi nuk ka ndërhyrë.