Ballina Lifestyle Modelja angleze tregon fizikun e saj mbresëlënës në rroba banje të në...

Modelja angleze tregon fizikun e saj mbresëlënës në rroba banje të në pushimet në Ibiza

21
0

Arabella Chi shfaqi figurën e saj fantastike, teksa u shfaq në pishinë, gjatë një arratisjeje në Ibiza.

Ish-ylli i “Love Island”, dukej e mrekullueshm teksa veshi rroba banje të zeza nga “Boohoo”.

Personazhi i realitetit televiziv ktheu kokën, teksa tregoi nxirjen e saj në ansamblin elegant, i cili mburrej me një dekolte të prerë në pjesën e përparme.

Arabella e aksesoi pamjen buzë pishinës me një grup vathësh në ngjyrë ari dhe gjerdan me shtresa.

Pasi bëri një zhytje të shpejtë në pishinë gjatë pushimit të saj veror, Arabella u shfaq shumë larg teksa rrinte në një shtrat dhe “zhytej” në një libër të ri.