Ballina Lifestyle EURO2024/ Modelja shqiptare: Këtë Europian jam me Brazilin! Video bëhet virale

EURO2024/ Modelja shqiptare: Këtë Europian jam me Brazilin! Video bëhet virale

30
0

Për të diskutuar Europianin, në televizionet shqiptare, më së shumti ftohen politikanë, artistë, modele, dhe rrallë ndonjë specialist futbolli apo ish-futbollist.

Dhe normalisht, nëse hap TV, dëgjon çmendurira.

Një modele e ftuar në RTSH, e pyetur se me kë është këtë Europian, pasi u mendua pak, tha se është me Brazilin. Ndoshta do te gjeje ndonje ekip evropian kur te behet kupa e Amerikes! Këtë radhë suksesi është i garantuar!