Ballina Kronika SHIJAK/ Gjendet i vdekur në një godinë të braktisur një 45 vjeçar...

SHIJAK/ Gjendet i vdekur në një godinë të braktisur një 45 vjeçar nga Shijaku

12
0

Shijak/Informacion paraprak

Rreth orës 16:05, në Shijak, në një godinë të braktisur, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi K. H., rreth 40 vjeç, banues në Shijak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të rastit.