Ballina Rajoni Humb jetën tragjikisht shtetasi shqiptar në vendin fqinj, zbardhen dyshimet e para

Humb jetën tragjikisht shtetasi shqiptar në vendin fqinj, zbardhen dyshimet e para

28
0

Raportohet një ngjarje e rënde ku një shtetas shqiptarë ka ndërruar jetë pas një aksidenti automobilistik në Greqinë fqinje.

Sipas burimeve mësohet se ngjarja ka ndodhur në Selanik, pranë kryqëzimit në Stacionin e Vjetër me Voutira, në hyrje të qytetit, shqiptari ka humbur kontrollin e mjetit duke goditur fillimisht një tabelë dhe më pas 2 pemë dhe një shtyllë dritash.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu