Ballina Lifestyle Britney Spears publikon një video provokative në Instagram, gjatë një arratisjeje tropikale

Britney Spears publikon një video provokative në Instagram, gjatë një arratisjeje tropikale

21
0

Britney Spears ndau një video të zjarrtë në llogarinë e saj në Instagram të premten pasdite.

Krijuesja e hiteve 42-vjeçare pretendoi se kishte hequr pjesën e poshtme të rrobave të banjës gjatë asaj që dukej të ishte një arratisje tropikale.

Këngëtarja, e cila kohët e fundit foli për dobësim, pasi filloi agjërimin me ndërprerje, veshi bikini me dizajn leopardi, ndërsa pozonte për videon, shkruan DailyMail.

Spears gjithashtu u aksesua me një palë syze dielli të stilit aviator, dhe megjithëse flokët e saj bjonde fillimisht mbetën të lira, ajo më vonë i lidhi ato në një topuz të lirë.

Ajo i tregoi të gjitha në një set fotografish që u ndanë në llogarinë e saj në Instagram në fillim të këtij muaji.

Këngëtarja e “Toxic” ndau një treshe fotografish që e tregonin atë duke qëndruar në plazh, ndërsa ishte krejtësisht e zhveshur.

Ajo gjithashtu ndau një video në llogarinë e saj në atë kohë për t’u provuar fansave të saj se ‘fotografitë e saj “të egra” janë të vërteta’.