Ballina Lifestyle Ciara duket joshëse në një mantel të zi, teksa promovon linjën e...

Ciara duket joshëse në një mantel të zi, teksa promovon linjën e saj të kujdesit të lëkurës

18
0

Shumica e fansave të vërtetë të Ciarës, së pari e vunë re atë përmes muzikës së saj që filloi me publikimin e albumit të saj debutues në studio “Goodies” (2004).

Por që kur bëri bujë në industrinë e muzikës 20 vjet më parë, multi-talentja me origjinë nga Teksasi, ka treguar se është larg nga një mrekulli e vetme, duke filluar karrierën si aktore, modele mode, kërcimtare, biznesmene dhe filantropiste.

Të premten, ajo tregoi shpirtin e saj sipërmarrës duke hyrë në faqen e saj në Instagram për të promovuar kompaninë e saj “OAM Skin By Ciara”, shkruan DailyMail.

Ciara (e lindur si Ciara Princess Harris) kishte veshur një mantel të zi dantelle, i cili nxirrte në pah dekoltenë e saj të bollshme.

“Në një mision për të dashur gjithmonë veten”, shkroi ajo në mbishkrim, përpara se të shtonte, @oamskin është një nga mënyrat se si e bëj atë.

Ciara fillimisht u hodh në lojën e bukurisë duke lançuar OAM, me pesë produkte në shtator të vitit 2022