Ballina Aktualitet Ilir Meta sherr me komentuesin: Sa ordiner patronazhist qënke ti o fëlliqësirë

Ilir Meta sherr me komentuesin: Sa ordiner patronazhist qënke ti o fëlliqësirë

16
0

Ilir Meta po shfaqet shumë aktiv në rrjetet sociale këto kohë.

Por përveç marrëzive që poston, ai duket edhe nervoz.

Madje, ka nisur bën edhe sherr me komentuesit.

Në një postim të mbrëmshëm, Meta uronte një të ri të partisë së vet për ditën e lindjes.

Një komentues e ka “uruar” Metën që mos të gëzojë ndonjëherë në familjen e vet dhe aq është dashur, që ky i fundit të shpërthejë ndaj tij.

“Sa ordiner patronazhist qënke ti o fëlliqësirë”, iu përgjigj Ilir Meta komentuesit.