Ballina Kronika I shpallur në kërkim për lëndë narkotike dhe shkatërrim prone, arrestohet 30-vjeçari

I shpallur në kërkim për lëndë narkotike dhe shkatërrim prone, arrestohet 30-vjeçari

16
0

Një 30 vjeçar nga Tirana është arrestuar nga policia pasi ishte në kërkim për drogë.

Sipas policisë, ndaj të riut gjykata e Shkallës së Parë në Tiranë kishte dhënë masën e sigurisë “arrest me burg”.

Ai akuzohet për veprat penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Shkatërrimi i pronës me zjarr”, kryer në bashkëpunim.