Ballina Lifestyle Bie në pranga këngëtari i njohur, ja akuzat që rëndojnë mbi të

Bie në pranga këngëtari i njohur, ja akuzat që rëndojnë mbi të

27
0

Zyrtari tha se Timberlake pritej të gjykohej sot në Sag Harbor, në skajin lindor të Long Island. Zyrtari nuk mund të diskutonte publikisht detajet e hetimit në vazhdim dhe foli me AP në kushte anonimiteti.

Përfaqësuesit e Timberlake nuk i kthyen menjëherë kërkesat për koment nga Associated Press.