Ballina Lifestyle Fotoja me Chris Brown bëhet ‘molla e sherrit’ për fansen, ndahet nga...

Fotoja me Chris Brown bëhet ‘molla e sherrit’ për fansen, ndahet nga i dashuri

17
0

Një vajzë ka zbuluar në rrjetet sociale se i dashuri i saj u nda me të pasi një foto e takimit të saj me Chris Brown u bë virale. Ngjarja që ka tërhequr vëmendje të konsiderueshme në internet, tregon emocionet e forta dhe keqkuptimet që mund të lindin nga ndërveprimet e njerëzve të famshëm.

Videoja është shpërndarë gjerësisht në platformat e mediave sociale. Vajza shpjegon se ndarja ndodhi rreth një javë pasi u bë fotografia. Fotoja, në të cilën ajo u shfaq me Chris Broën gjatë një takimi me fansat, çoi në debate të ashpra me të dashurin e saj.

Në video, ajo thotë: Pasi fotoja ime u bë virale, i dashuri im u nda me mua rreth një javë më vonë pasi u grind sepse tha se Chris ishte shumë afër meje.

Pavarësisht ndarjes, ajo nuk u pendua që takoi këngëtarin e famshëm të R&B.

“Unë do ta ndërroja 100 herë ish-in tim për të takuar Chris Brown. Pra, patjetër”, deklaroi ajo me vetëbesim, duke theksuar emocionin dhe gëzimin e takimit të saj me yllin për ndarjen me të dashurin e saj.