Ballina Kuriozitete Galaxy Unpacked July 2024: Shpalos historinë tënde

Galaxy Unpacked July 2024: Shpalos historinë tënde

11
0

Përpara eventit Galaxy Unpacked më datën 10 korrik, Samsung kapublikuar një video të re globale për të zbuluar pak nga ajo që pritet të shohim përtej kufijve tëGalaxy AI.

Samsung ka publikuar një film të ri global për të ndërtuar pritshmëri për zbulimin e kufirit të ri të inteligjencës artificiale Galaxy.

Në videon e sapo publikuar, fytyra të shumta ndriçohen nga një copëz drite, duke simbolizuar hapjen e një bote krejt të re dhe ofrimin e mundësive të reja të bëra të mundura nga inovacioni revolucionar.

Përmes fushatës, Samsung fton fansat në mbarë botën që të dalin përtej kufijve dhe të shijojnë përvoja të reja unike. Qëndroni gati për të parë një tjetër nivel të Galaxy AI – duke ofruar mënyra të reja për të përshpejtuar kreativitetin, produktivitetin, komunikimin dhe shumë më tepër.

Ndiqni videon më poshtë për të parë se si Samsung po ofron një botë të re mundësish dhe qëndroni të sintonizuar derisa inovacioni i fundit të vijë në jetë.