Ballina Lifestyle Të ndarë apo të lidhur? Menaxheri i reperit zbulon si qëndron e...

Të ndarë apo të lidhur? Menaxheri i reperit zbulon si qëndron e vërteta mes çiftit Sara-Ledri

55
0

Reperi Ledri Vula dhe bashkëshortja e tij, Sara Hoxha, janë ndër çiftet më të përfolura në median roze, rreth aludimeve për ndaje.

Mirëpo kjo si duket kjo paska qenë e gjitha një farsë për klikime.

Menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi, ai që krijoi këtë farsë ndarjeje, gjatë kohës së përplasjes së çiftit me Dafina Zeqirin.

Për t’ia kaluar me klikime Dafinës, ata e panë të udhës të përdorin atë që prek më shumë publikun; ndarja.

Fabula e bëri punën e saj, klikimet e vëmendja u rritën por, tashmë ata kanë ngecur në “gropën” që hapën për publikun.

As Sara, as Ledri e as Faton Shoshi s’dinë si të rregullojnë “gabimin” e t’i tregojnë publikut se pas dramave të mëdha, çifti u “rikthye” (pa u ndarë kurrë).

Sipas “Iconstyle” Sara dhe Ledri ende po përdorin “dramën” për klikime.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu