Ballina Aktualitet Dy lëkundje të forta tërmeti “shkundën” Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra

Dy lëkundje të forta tërmeti “shkundën” Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra

36
0

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme janë ndjerë lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri rreth 23:17. Sipas Rrjeti i Monitorimit Sizmologjik i IGJEUM, lëkundjet kanë qenë me magnitudë 4.3 ballë dhe me epiqendër në Cërrik.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu