Ballina Lifestyle Romeo këndoi këngën e tij në BBV, reagon Flori Mumajesi

Romeo këndoi këngën e tij në BBV, reagon Flori Mumajesi

60
0

Shumë pak ditë kanë kaluar nga startimi i “Big Brother Vip 3” por zhurma e tij ka pushtuar menjëherë median online.

Një video e Romeos, teksa imiton Flori Mumamjesin, teksa këndon këngën “Me sy mbyllur”, ka marrë menjëherë vëmendjen e publikut por jo vetëm.

Kantautori i famshëm ka reaguar gjithashtu në profilin e tij të Instagramit, duke postuar videon e Romoes duke kënduar dhe madje përmes tij i premton se nëse fiton, ai do i përgatisë një “remix” me titull të ri, pra jo “Me sy mbyllur” por “Me sy hapur”.

Nëse e fiton e meriton një “remix” me titull të ri “Me sy hapur””, ka shkruar Mumajesi bashkangjitur postimit të hedhur në Instastory.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu