Ballina Aktualitet Lezhë/ 21-vjeçari bie nga tarraca, transportohet drejt Traumës në Tiranë në gjendje...

Lezhë/ 21-vjeçari bie nga tarraca, transportohet drejt Traumës në Tiranë në gjendje të rëndë shëndetësore

17
0

Një 21-vjeçar ka rënë aksidentalisht nga tarraca e biznesit të familjarëve të tij këtë pasdite rreth orës 16:00.

I riu i identifikuar me inicialet K.Ç, mori ndihmën e parë në Spitalin Rajonal të Lezhës dhe po transportohet në Spitalin e Traumës, Tiranë, pasi raportohet në gjendje të rëndë shëndetësore.

“Rreth orës 16:00, në spitalin rajonal të Lezhës, është dërguar për të marrë ndihmë mjekësore, shtetasi K. Ç., 21 vjeç, banues në Torovicë, i cili dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga tarraca e biznesit në pronësi të familjarëve të tij.

21-vjeçari po transportohet në Spitalin e Traumës, Tiranë, për të marrë ndihmë të specializuar mjekësore, dhe aktualisht është në gjendje të rëndë shëndetësore”,- njoftojnë blutë.

Grupi hetimor vijon të punojë për sqarimin e rrethanave të rastit.