Ballina Bota Të shtëna me armë zjarri pranë një kopshti, raportohet për tre të...

Të shtëna me armë zjarri pranë një kopshti, raportohet për tre të vrarë

39
0

Tre persona kanë mbetur të vrarë nga të shtënat me armë zjarri pranë një kopshti në North York, Toronto. Ngjarja ndodhi në hollin e ndërtesës të hënën, raporton CTV.

Duke folur për mediat, detektivi Alan Bartlett tha se oficerët hynë në ndërtesë dhe gjetën dy burra dhe një grua dhe besonin se njëri prej burrave ishte vrasësi.