Ballina Politika Vula e PD iu kthye Berishës, nis festa te selia e Rithemelimit,...

Vula e PD iu kthye Berishës, nis festa te selia e Rithemelimit, këngë dhe valle: O Sali, o hero, gjithë Shqipëria…

23
0

Pasi Gjykata e Apelit vendosi që t’i jepte vulën e PD-së, ish-kryeministrit Sali Berisha ka nisur festa në selinë blu.

Siç shihet nga pamjet, militantët kanë ‘pushtuar’ selinë e e PD-së së Rithemelimit, ndërsa kanë nisur me vallë dhe këngë.

“O Sali, o hero, ty gjithë Shqipëria të do”, dëgjohet teksa këndojnë militantët, ndërsa disa prej tyre janë veshur me veshje popullore.